Інтерфакс-Україна
13:21 12.04.2018

Ахіллесова п'ята Росії – це її агресія проти України – Порошенко

1 хв читати
Ахіллесова п'ята Росії – це її агресія проти України – Порошенко

Президент України Петро Порошенко переконаний, що агресія Росії проти України є вразливим місцем самої РФ.

"Переконаний, що ахіллесовою п'ятою Росії є саме її агресія проти України. Шлях до перемоги в цій війні проти московського агресора проходить через нашу перемогу в Україні", - сказав П.Порошенко, виступаючи на XI Київському безпековому форумі в четвер.

Крім того, він розцінив російські мережі впливу, як картковий будиночок, який швидко розвалиться, якщо зустрінеться зі скоординованою та потужною відповіддю.

"Я хочу вам сказати, що на сході України немає ніякого замороженого конфлікту, у нас є військова агресія Російської Федерації проти суверенної, вільної та незалежної держави Україна. Україна захищає не лише свою територіальну цілісність і суверенітет, вона захищає свободу і демократію всієї Європи і всього світу", - резюмував П.Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Закордонні бізнесмени, політики та експерти частіше критикують 28-пунктний план, але згадують слабкість Європи

Ексміністр Кулеба: В угоді США й РФ немає нових ідей, Україна має обрати між переговорами та продовженням боротьби

Голови МЗС 7 країн у річницю нюрнберзького процесу заявили про вразливість міжнародного права через війну в Україні

Треба припинити політичні ігрища, парламент воюючої країни має працювати об'єднано – Зеленський

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА