16:21 12.04.2018

Закон про нацбезпеку врахує всі рекомендації експертів ЄС і НАТО - Парубій

1 хв читати
Закон про нацбезпеку врахує всі рекомендації експертів ЄС і НАТО - Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій обіцяє, що в законі "Про національну безпеку" будуть враховані рекомендації, що висувалися представниками Європейського союзу і НАТО.

"До другого читання ми його в парламенті маємо доопрацювати і доопрацюємо. І для мене дуже важливо, щоб при доопрацюванні до другого читання будуть враховані всі рекомендації, які ми отримали сьогодні від наших партнерів з ЄС та НАТО. І я впевнений, це буде ще одним вагомим і рішучим кроком до членства України в НАТО і до приведення стандартів українських збройних сил до стандартів НАТО", - сказав А.Парубій на XI Київському безпековому форумі в четвер.

Як раніше повідомлялося, Верховна Рада України від 5 квітня затвердила в першому читанні президентський проект закону №8068 про національну безпеку. А.Парубій прогнозував, що парламент ухвалить цей закон до кінця травня цього року.

Зокрема, документ передбачає, що фундаментальними національними інтересами є інтеграція України в європейський політичний, економічний, правовий простір, сферу безпеки, набуття членства в ЄС та НАТО. У проекті закону прописано порядок президентського, парламентського, громадського контролю над органами національної безпеки.

Законопроект також пропонує закріпити, що обсяг витрат на фінансування сектора безпеки і оборони України має становити не менше 5% запланованого ВВП, з яких не менше 3% - на фінансування сил оборони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА