Інтерфакс-Україна
11:05 19.04.2018

Фракція Ляшка розблоковувала трибуну ВР перед прибуттям президента

1 хв читати

Фракція Радикальної партії на чолі з її лідером Олегом Ляшком погодилася розблокувати парламентську трибуну.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", перед цим перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко емоційно щось обговорювала з О.Ляшком. І після повідомлення голови парламенту Андрія Парубія, що він поставить на включення до порядку денного законопроект, на розгляді якого наполягає Радикальна партія, нардепи звільнили трибуну.

Йдеться про законопроект №4442 про внесення змін до закону "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо пенсійного забезпечення

Як відомо, на ранкове засідання Верховної Ради в четвер очікується прибуття президента України Петра Порошенка і розгляд його звернення до Вселенського патріарха Варфоломія про надання томосу про автокефалію Православної церкви в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Проблема стосунків з Угорщиною – це проблема не України, а ЄС і НАТО, переконаний Яценюк

Яценюк: Під час переговорів про вступ до ЄС не можна отримати все і нічим не поступитися

Суд закінчив розгляд службових документів, там немає обгрунтування для санкцій проти Порошенка – адвокат

Розмови політиків про вибори зараз безвідповідальні по відношенню і до країни, і до власної політичної кар'єри – Яценюк

Нардеп В'ятрович про узгодження з Угорщиною закону про зміни в освіті: Його ніхто не бачив в очі в парламенті

Орбан вважає, що на заваді зустрічі Трампа з Путіним у Будапешті стоять лише 1-2 питання

Сибіга: Бажаємо народу Грузії реалізувати свої європейські прагнення попри дії нинішнього уряду

В Євросолідарності заявляють про медіаатаки на їх нардепів, зокрема, Княжицького та Сюмар

Майбутній уряд Чехії може зменшити підтримку України

Суд скасував домашній арешт керівника апарату КМДА Загуменного і відсторонення його від посади - КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА