Інтерфакс-Україна
20:11 19.04.2018

Україна має намір долучитися до Центру передового досвіду НАТО з енергобезпеки до кінця року

1 хв читати
Україна має намір долучитися до Центру передового досвіду НАТО з енергобезпеки до кінця року

Україна має намір до кінця 2018 року долучитися до Центру передового досвіду НАТО з енергетичної безпеки, заявила під час робочого візиту в Литву віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час відвідування цього Центру.

Як повідомляє в четвер увечері прес-служба Кабміну України, директор Центру Гінтарас Багдонас запевнив у готовності до розширення співпраці Центру НАТО з Україною за різними перспективними напрямками, зокрема, щодо проведення конференцій, навчань в контексті оборонних аспектів у сфері енергетичної безпеки, а також розробці та видання спільних аналітичних публікацій.

Крім того, за словами Г.Багдонаса, Центр готовий прийняти українського експерта для обміну досвідом в області енергетичної безпеки і участі в спільних проектах.

"Радий буду вітати український прапор біля Центру НАТО", - зазначив він.

Сторони також обговорили необхідність проведення спільних навчань, спрямованих на розвиток основних елементів системи стійкості, з урахуванням результатів успішно проведених командно-штабних навчань із захисту критичної електроенергетичної інфраструктури, які відбулися в минулому році в Україні за підтримки Центру НАТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сенатор Грем каже, що Трамп підтримав його законопроєкт про 500% санкції до країн, які купують продукцію в РФ

Дуда сподівається, що співпраця між Україною та Польщею збережеться на десятиліття

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

Трамп відмовляється від скасування санкцій щодо Ірану

Трамп вважає, що Іран поки не зможе відновити ядерну програму

Трамп сподівається на успіхи щодо припинення війни РФ проти України

ЄС і США розраховують укласти торговельну угоду до нинішнього кінцевого терміну переговорів 9 липня - ЗМІ

Чернишов після обрання запобіжного заходу: Вважаю, що розмір застави є занадто великим

Чернишов: я не планую подавати у відставку

Зеленський очікує від державних інституцій "швидкої роботи та результатів" у синхронізації санкцій проти Росії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА