Інтерфакс-Україна
14:55 20.04.2018

ЄС має призначити свого спецпредставника з питань Криму і Донбасу, вважають у профільному комітеті Ради

1 хв читати

Європейський Союз має докладати більше зусиль для вирішення конфлікту на Донбасі і деокупації Криму і призначити свого спеціального представника з цих питань, йдеться в підсумковій заяві, затвердженій парламентським комітетом асоціації ЄС - Україна.

"ЄС має робити амбітні пропозиції щодо своєї ролі у вирішенні конфлікту, такі як призначення спеціального представника ЄС щодо конфлікту в Східній Україні і Криму", - йдеться в заяві, прийнятій на засіданні, яке відбулося 18-19 квітня в Страсбурзі.

У комітеті висловили розчарування відсутністю прогресу у виконанні Мінських угод і погіршенням положення в сфері безпеки та гуманітарної ситуації на сході України.

Крім того, депутати засудили як політичне переслідування незаконне ув'язнення в Росії і Криму громадян України, а також погіршення ситуації з правами людини в Криму, зокрема для кримських татар.

"У світлі цих подальших порушень міжнародного права і основних прав людини вважаємо, що ЄС і Україна не лише мають продовжувати наявні санкції, а й накладати додаткові на Росію, зокрема на тих, хто відповідає за порушення прав людини і організацію так званих президентських виборів у Криму і місті Севастополь", - зазначили парламентарії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА