Інтерфакс-Україна
14:58 20.04.2018

Павленко вирушив до Стамбула, щоб передати звернення про автокефалію української церкви патріарху Варфоломію

1 хв читати

Заступник глави президентської адміністрації Ростислав Павленко поїхав до Стамбулу (Туреччина) для передання Вселенському патріарху Варфоломію звернення про надання томосу про автокефалію православної церкви в Україні, повідомив президент України Петро Порошенко.

"Заступник глави президентської Адміністрації Ростислав Павленко наразі перебуває в Стамбулі. Я не втрачатиму жодного дня, ми передамо (звернення - ІФ)", - сказав П.Порошенко журналістам під час робочої поїздки до Львова в п'ятницю.

Розповідаючи про перспективи отримання томосу, глава держави сказав: "Все може статися, але я абсолютно переконаний: на все воля Божа".

Як повідомлялося, 17 квітня 2018 року президент П.Порошенко повідомив про свій намір звернутися до архієпископа Константинополя, Вселенського патріарха Варфоломія з закликом видати томос про єдину помісну Православну церкви в Україні, і закликав Верховну Раду в найкоротші терміни підтримати його ініціативу. За його словами, якщо буде відповідне рішення Верховної Ради, звернення президента і звернення церковних ієрархів, цей заклик буде передано Вселенському патріарху.

19 квітня народні депутати України 268 голосами підтримали звернення президента України до Вселенського патріарха Варфоломія щодо надання томосу про автокефалію православної церкви в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС буде продовжувати надавати Україні довгострокову фінпідтримку – висновки Європейської ради

Білий дім не має наміру найближчим часом ухвалювати рішення про наступного главу ФРС - ЗМІ

Європейска рада не змогла ухвалити 18-ий пакет санкцій для РФ, робота буде продовжена – висновки саміту

Саміт ЄС закликав до припинення вогню в Газі та звільнення всіх заручників

Фіцо: Словаччина буде просити Європейську раду відкласти голосування щодо санкцій проти Росії

ЄС відкриє перший кластер про переговори з Молдовою про вступ 4 липня

Заступниця голови фракції "Голос" про саміт НАТО: Все пройшло не так погано, як могло б

Політика не повинна переважати і спричиняти хаос в управлінні містом - Кличко на нараді у КМДА

В Орбана оголосили результати т.зв. референдуму щодо України в ЄС

Орбан: Угорщина заперечує членство України в ЄС через війну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА