Інтерфакс-Україна
08:15 22.04.2018

США закликають Україну підвищити ціни на газ та створити незалежний суд

1 хв читати
США закликають Україну підвищити ціни на газ та створити незалежний суд

Державний департамент США закликав владу України прийняти закон про створення антикорупційного суду і збільшити тарифи на газ, дотримуючись порад Міжнародного валютного фонду (МВФ). Про це йдеться в повідомленні Держдепу, опублікованому на сайті відомства.

У повідомленні, підписаному прес-секретарем Держдепу Хізер Нойерт, підбивалися підсумки зустрічі виконуючого обов'язки держсекретаря США Джона Саллівана з главою МЗС України Павлом Клімкіним, яка відбулася на полях зустрічі міністрів закордонних справ G7 в Торонто 21 квітня.

"Виконуючий обов'язки секретаря підтвердив тверду підтримку Сполученими Штатами суверенітету і територіальної цілісності України перед обличчям російської агресії. Він закликав Україну подвоїти свої зусилля з проведення реформ і виконання програм МВФ, прийнявши закон про створення дійсно незалежного антикорупційного суду і збільшивши газові тарифи до паритетного рівня у відношенні до імпорту", - йдеться в заяві Нойерт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА