Інтерфакс-Україна
17:47 23.04.2018

У представництві України при НАТО не здивовані блокуванням Угорщиною засідання комісії Україна-НАТО

1 хв читати
У представництві України при НАТО не здивовані блокуванням Угорщиною засідання комісії Україна-НАТО

 Блокування Угорщиною засідання комісії Україна-НАТО не було несподіванкою для української сторони, заявив глава представництва України при НАТО Вадим Пристайко агентству "Інтерфакс-Україна".

"Ще в минулому році Угорщина пообіцяла блокувати всі засідання вище рівня послів. Комісія засідає на різних рівнях - рівень моїх заступників, рівень послів, на рівні глав МЗС або Міноборони, а також на високому рівні - глав держав. Зараз засідання не буде, міністр Клімкін (міністр закордонних справ України Павло Клімкін - ІФ) не приїжджав", - розповів він агентству в понеділок.

Водночас дипломат наголосив, що в НАТО "до останнього моменту планували це засідання, готували документи, зокрема й елементи з безпеки і щодо протоколу, все було з розрахунком на проведення засідання і приїзд Клімкіна".

Раніше прес-служба НАТО повідомила, що засідання комісії Україна-НАТО на рівні глав МЗС цього тижня не буде.

У ЗМІ з'явилася інформація про те, що Угорщина в черговий раз заблокувала засідання комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ.

Засідання альянсу на рівні глав МЗС відбудеться 27 квітня в Брюсселі, у рамках заходу офіційний Київ планував проведення засідання комісії.

Блокування офіційним Будапештом євроатлантичних ініціатив України почалося наприкінці 2017 року як відповідь на ухвалення закону про освіту, що містить, зокрема, "мовну статтю".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Яценюк: Під час переговорів про вступ до ЄС не можна отримати все і нічим не поступитися

Суд закінчив розгляд службових документів, там немає обгрунтування для санкцій проти Порошенка – адвокат

Розмови політиків про вибори зараз безвідповідальні по відношенню і до країни, і до власної політичної кар'єри – Яценюк

Орбан вважає, що на заваді зустрічі Трампа з Путіним у Будапешті стоять лише 1-2 питання

Сибіга: Бажаємо народу Грузії реалізувати свої європейські прагнення попри дії нинішнього уряду

В Євросолідарності заявляють про медіаатаки на їх нардепів, зокрема, Княжицького та Сюмар

Майбутній уряд Чехії може зменшити підтримку України

Суд скасував домашній арешт керівника апарату КМДА Загуменного і відсторонення його від посади - КМДА

Ексглава "Укренерго" Кудрицький допускає, що в майбутньому може зайнятися політичною діяльністю

Суд прийняв рішення про незаконність блокування міжнародної діяльності Порошенка після доповіді Європарламенту – адвокат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА