Інтерфакс-Україна
08:00 24.04.2018

Комітет сенату США з міжнародних відносин підтримав кандидатуру Помпео на пост держсекретаря

1 хв читати
Комітет сенату США з міжнародних відносин підтримав кандидатуру Помпео на пост держсекретаря

Сенатський комітет з міжнародних відносин підтримав кандидатуру Майка Помпео, висунутого президентом Дональдом Трампом на пост держсекретаря, повідомляє радіостанція "Голос Америки".

"Очікується, що пізніше кандидатура Помпео буде схвалена і при голосуванні у повному складі Сенату. Раніше в понеділок сенатор-республіканець Ренд Пол, який раніше висловлювався проти кандидатури Майка Помпео, заявив, що підтримає її", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що всі десять сенаторів-демократів Комітету з міжнародних відносин, до якого входить 21 законодавець, а також Ренд Пол, не підтримують кандидатуру М.Помпео.

Однак зміна позиції Р.Пола сприяла схваленню кандидатури М.Помпео, відзначається в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко про Шмигаля: У нього можна було вчитися не лише як у керівника, а й як у людини

Відставка уряду суперечить закону "Про правовий режим воєнного стану" і підважує легітимність наступного складу Кабміну - Порошенко

Порошенко розкритикував зміни в держбюджет перед заміною уряду і передачу 8 млрд грн з бюджету Києва в Резервний фонд

Нардеп Буймістер увійшла до фракції “Батьківщина”

Сенат США гальмує розгляд пакета санкцій проти Росії – ЗМІ

Орбан закликає ЄС ввести санкції проти України

Соцпідтримка матерів має зменшити страх жінок перед втратою доходу після пологів – нардеп Третьякова

Каллас сподівається на прийняття нового пакету санкцій проти Росії "сьогодні-завтра"

Трамп пішов на ескалацію з РФ, бо Путін його не поважає і вестиме переговори лише за наявності загроз – ЗМІ

Климпуш-Цинцадзе про конференцію у Римі: Варто говорити не про відновлення, а про реформи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА