Інтерфакс-Україна
10:10 24.04.2018

Клімкін співчуває у зв'язку з жертвами наїзду фургона в Торонто

1 хв читати
Клімкін співчуває у зв'язку з жертвами наїзду фургона в Торонто

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін шокований наїздом фургона на пішоходів у Торонто (Канада) і бажає якнайшвидшого одужання постраждалим.

"Убитий горем, щоб читати новини з Toronto. Мої думки і молитви з близькими убитих. Бажаю якнайшвидшого одужання постраждалим", - написав глава МЗС в Твіттері у вівторок.

Він додав, що Україна "стоїть пліч-о-пліч" з Канадою.

За інформацією канадських ЗМІ, 23 квітня водій фургона скоїв наїзд на пішоходів на жвавому перехресті міста Торонто. В результаті загинули 10 осіб, ще 15 отримали травми. Водій затриманий.

Консул перевіряє дані, чи є громадяни України серед постраждалих і загиблих в Торонто, повідомив офіційний представник департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ Василь Кирилич.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА