12:49 24.04.2018

Глава Офісу РЄ в Україні підкреслив важливість створення Антикорупційного суду

1 хв читати

Глава Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг наголошує на важливості створення Антикорупційного суду в Україні.

"Зараз дуже важливим є створення нового Антикорупційного суду. Як ви знаєте, є висновок Венеціанської комісії щодо цього... Звичайно, для інвесторів важливо, щоб вони бачили, що правосуддя тут працює", - сказав М.Енберг на прес-конференції в Києві у вівторок.

Він нагадав, що минулого тижня на запрошення голови Верховної Ради Андрія Парубія Україну відвідала делегація експертів від Європейської комісії "За демократію через право" (Венеціанської комісії). "Вони говорили про те, як експерти будуть далі підтримувати законотворчу роботу зі створення Антикорупційного суду", - розповів Глава Офісу Ради Європи в Україні.

М.Енберг додав, що Рада Європи поки що задоволена результатами дискусій.

Посол Норвегії в Україні та Білорусі Улле Тер'є Горпестад підтримав створення суду і додав, що вкрай важливо, щоб органи боротьби з корупцією могли працювати незалежно.

"Для Норвегії важливо вирішити проблему з корупцією в Україні. Ми знаємо, що були вже створені НАБУ і САП. Зараз ми сподіваємося, що буде створено Антикорупційний суд, який буде справді незалежним. Для довіри інвесторів до України дуже важливо, що є реальна боротьба з корупцією ", - уточнив посол.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА