Інтерфакс-Україна
20:24 27.04.2018

Клімкін про результати зустрічі лідерів КНДР і Південної Кореї: обнадіюють

1 хв читати
Клімкін про результати зустрічі лідерів КНДР і Південної Кореї: обнадіюють

Результати зустрічі лідера КНДР Кім Чен Ина і президента Південної Кореї Муна Чже Іна дають надію на встановлення миру на Корейському півострові, заявляє міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Радий, що на Корейському півострові може спасти напруга. Результати зустрічі двох лідерів у Пханмунджомі - насправді обнадійливі", - написав П.Клімкін у своєму мікроблозі в соцмережі Twitter.

"Сподіваюся, що їм вдасться реалізувати усе заплановане. Досягти миру й об'єднати Корейський півострів - це те, чого прагнуть корейці, прагнемо ми всі", - додав глава українського зовнішньополітичного відомства.

Як повідомлялося, раніше лідер КНДР Кім Чен Ин заявив за підсумками переговорів з Мун Чже Іном, що хотів би бачити, як громадяни обох країн вільно переміщаються всім Корейським півостровом. КНДР і Південна Корея мають намір відновити процес возз'єднання сімей, роз'єднаних унаслідок війни 1950-1953 років.

Як зазначають ЗМІ з посиланням на спільну заяву лідерів, КНДР і Південна Корея сподіваються, що на зміну угоді про перемир'я вже цього року може прийти мирний договір. За підсумками війни між двома країнами було укладено перемир'я, мирний договір досі не підписано.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА