07:41 02.05.2018

Палата громад британського парламенту прийняла законодавчу поправку проти порушників прав людини, аналогічну "акту Магнітського"

2 хв читати
Палата громад британського парламенту прийняла законодавчу поправку проти порушників прав людини, аналогічну "акту Магнітського"

Палата громад парламенту Великої Британії у вівторок прийняла поправку до законопроекту про санкції, яка аналогічна "акту Магнітського" і спрямована проти порушників прав людини, повідомляють британські ЗМІ.

Дана поправка, зокрема, має на увазі розкриття до 2020 року інформації про тих осіб, які тримають активи під юрисдикцією заморських територій Великої Британії, таких як Британські Віргінські або Кайманові острови.

ЗМІ відзначають, що законопроект разом з поправкою тепер мають розглянути в палаті лордів.

У свою чергу глава МЗС Великої Британії Борис Джонсон привітав останні дії британського парламенту.

"Сьогодні важливий момент в парламенті, оскільки поправку "Магнітського", спрямовану проти серйозних порушників прав людини, додано до закону про санкції. Це дозволить Сполученому Королівству діяти проти тих, хто несе відповідальність за серйозні правопорушення в усьому світі", - написав Б.Джонсон в Твіттері".

У 2016 році конгрес США одноголосно прийняв законопроект, який передбачає розширення дії "закону Магнітського" на всі країни світу, а не тільки на Росію. Закон дає повноваження президенту США оновлювати список іноземних громадян, які, на його думку, винні в корупції і порушенні прав людини.

Аналогічні правові акти також прийняли Канада, Естонія, Литва.

У жовтні 2017 року президент РФ Володимир Путін заявив, що в основі так званого "акта Магнітського", що передбачає пакет антиросійських санкцій, лежать політичні ігри.

"Це все дуже неконструктивні політичні ігри навколо речей, які насправді в основі своїй не є такими, з якими потрібно працювати так само, які потрібно так роздувати", - сказав В.Путін на засіданні Міжнародного дискусійного клубу "Валдай", коментуючи приєднання Канади до акту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА