Інтерфакс-Україна
13:25 02.05.2018

РНБО в середу збереться для розгляду санкцій проти РФ

1 хв читати
РНБО в середу збереться для розгляду санкцій проти РФ

Рада національної безпеки і оборони України в середу розгляне пропозиції щодо санкцій проти Російської Федерації, аналогічних введеним Сполученими Штатами Америки та європейськими країнами.

"Засідання відбудеться сьогодні в другій половині дня", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в адміністрації президента України в середу.

Як повідомили агентству, початок засідання РНБО заплановане на 17.00.

Як раніше повідомлялося, президент України Петро Порошенко доручив уряду і РНБО України підготувати обмежувальні заходи відносно РФ і синхронізувати їх з санкціями США і європейськими країнами.

Секретар РНБО О.Турчинов 13 квітня заявляв, що протягом тижня відбудеться засідання РНБО, яке розгляне це питання. "За дорученням президента наступного тижня відбудеться Рада національної безпеки і оборони, де будуть продовжені санкції, які існують сьогодні проти РФ, і продубльовані санкції, які взяли Сполучені Штати та інші, європейські, країни", - заявив О.Турчинов, виступаючи на XI Київському безпековому форумі.

Як повідомлялося, 6 квітня Мінфін США оголосив про те, що після консультацій з держдепартаментом американська адміністрація ввела санкції щодо семи російських бізнесменів, 12 компаній, 17 урядових службовців РФ, а також проти однієї компанії РФ з торгівлі зброєю і пов'язаного з нею банку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА