Інтерфакс-Україна
19:36 03.05.2018

Глава МВС ФРН висловився за посилення правил висилки іммігрантів з країни

1 хв читати

Міністр внутрішніх справ Німеччини Хорст Зеехофер у четвер заявив, що влада ФРН повинна переглянути обсяг і характер допомоги, яка надається прибулим в країну нелегалам.

"Нам необхідно посилити правила, що стосуються вислання людей, які не мають права на проживання в Німеччині, щоб вони поверталися на батьківщину", - сказав міністр в інтерв'ю німецькій газеті "Пассауер Нойє Прессе".

На думку глави МВС ФРН, іммігранти, які незаконно знаходяться на території Німеччини, повинні отримувати від німецької влади лише нематеріальну допомогу, а не грошові кошти.

При цьому Х.Зеехофер підкреслив, що в Німеччині необхідно провести серйозні дебати щодо регулювання міграційної сфери.

"Безпеку в державі можливо забезпечити лише в тому випадку, якщо існує контроль над міграційними потоками та їх обмеження", - зазначив міністр.

Наразі Х.Зеехофер спільно з міністром з питань економічного співробітництва і розвитку ФРН Гердом Мюллером працює над програмою з надання допомоги мігрантам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС скликає екстрену зустріч у відповідь на тарифний удар Трампа, лідери вимагають жорстких заходів

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА