Інтерфакс-Україна
08:21 04.05.2018

Київ вважає важливими консультації з Баку й Анкарою в тристоронньому форматі

1 хв читати
Київ вважає важливими консультації з Баку й Анкарою в тристоронньому форматі

Україна надає значення політичним консультаціям з МЗС Азербайджану і Туреччини в тристоронньому форматі, заявив заступник глави українського МЗС Василь Боднар.

Політичні консультації на рівні заступників міністрів закордонних справ Азербайджану і України Халафа Халафова і Василя Боднара відбулися в четвер у Баку, повідомляє прес-служба МЗС Азербайджану

"Ще більше зміцнення стратегічного партнерства з Азербайджаном і забезпечення регіональної безпеки становить великий інтерес для України. Саме тому тристоронні консультації між МЗС Азербайджану, України й Туреччини, які відбудуться вперше, відіграють важливу роль", - наводить слова В.Боднара прес-служба МЗС Азербайджану.

Х.Халафов зазначив, що Азербайджан зацікавлений у поглибленні зв'язків з Україною в усіх сферах співпраці.

Сторони зазначили, що політичний діалог між главами двох держав "надає сильного імпульсу динамічному розвитку відносин".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

Україна на всіх робочих рівнях з'ясовує зі США деталі по постачанню оборонної підтримки - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА