Інтерфакс-Україна
09:39 08.05.2018

Глава Мінекономіки ФРН у середині травня планує обговорити з РФ та Україною енергетичні питання

1 хв читати
Глава Мінекономіки ФРН у середині травня планує обговорити з РФ та Україною енергетичні питання

Міністр економіки ФРН Петер Альтмайер має намір здійснити візити в Росію та Україну, повідомило німецьке інформагентство ДПА з посиланням на джерела в кабінеті міністрів ФРН у понеділок.

За його даними, поїздки заплановані на 13 та 14 травня.

Очікується, що глава німецького міністерства економіки обговорить із колегами в Росії та України питання енергетики та економічної політики.

Центральною темою переговорів має стати майбутнє проекту газопроводу "Північний потік-2" та України як транзитної держави для постачання російського природного газу в Європу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить по фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА