Інтерфакс-Україна
10:21 10.05.2018

Саміт ЄС наступного тижня обговорить ситуацію з виходом США з ядерної угоди з Іраном

1 хв читати
Саміт ЄС наступного тижня обговорить ситуацію з виходом США з ядерної угоди з Іраном

Представники керівництва країн ЄС наступного тижня мають намір обговорити ситуацію навколо виходу США з ядерної угоди щодо Ірану, повідомив голова Європейської ради Дональд Туск.

"Єдиний європейський підхід буде вироблено щодо політики Дональда Трампа стосовно угоди з Іраном і торгівлі. Лідери ЄС обговорять обидва питання на саміті в Софії наступного тижня", - написав він у середу у Twitter.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голови МЗС 7 країн у річницю нюрнберзького процесу заявили про вразливість міжнародного права через війну в Україні

Треба припинити політичні ігрища, парламент воюючої країни має працювати об'єднано – Зеленський

Верховний Суд розглядає позов Порошенка щодо санкцій РНБО

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Порошенко передав військовим 15 комплексів «Ай-Петрі»: маємо разом захистити країну

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА