Інтерфакс-Україна
13:58 10.05.2018

В ООН висловилися за посилення кроків із вироблення глобальної політики в боротьбі з фейками та пропагандою

1 хв читати
В ООН висловилися за посилення кроків із вироблення глобальної політики в боротьбі з фейками та пропагандою

На 40-й сесії Комітету ООН з інформації українська сторона розповіла про протидію російській пропаганді та фейковим новинам як елементам гібридної війни Росії.

"У штаб-квартирі ООН за ініціативою України відбулося обговорення феномена російської пропаганди та фейкових новин ... Було зазначено, що пропаганда та фейкові новини є елементами гібридної війни, яку веде Росія проти України та інших країн світу", - повідомляє прес-служба МЗС Україна в четвер.

У повідомленні наголошується, що за більше ніж чотири роки протидії російській агресії українська сторона накопичила чималий досвід і розробила інструменти для боротьби з російською пропагандою і фейковими новинами.

Дипломати додали, що Росія шляхом дезінформації намагається впливати на внутрішню ситуацію в різних куточках світу.

"Під час дискусії висловлювалися також думки про те, що ООН має посилити кроки в контексті вироблення глобальної політики боротьби з фейками та пропагандою", - резюмували в МЗС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заступник голови фракції "Батьківщина" Соболєв не виключає дострокових виборів у парламент Польщі

Україна у відносинах із Польщею повинна діяти раціонально, а не емоційно - Кондратюк

Ердоган заявив, що хотів би провести зустріч Зеленського, Путіна і Трампа в Туреччині

РФ знову була проти присутності США під час зустрічі у Стамбулі - Кислиця

Саміт у Гаазі також має надіслати чіткий сигнал про підтримку НАТО України - Науседа

"Євросолідарність" ініціює створення ТСК щодо впливу Портнова на судову систему

Україна сподівається на успішну реалізацію взаємовигідних економічних проєктів з Польщею – Зеленський

НАТО має фундаментально переглянути свій підхід до РФ і бути готовим до непередбачених ситуацій - заява голів Вільнюського саміту

Вибір поляків на президентських перегонах може ускладнити євроінтеграцію України - Климпуш-Цинцадзе

Двопартійна підтримка Києва триватиме і після виборів президента Польщі - голова комітету Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА