Інтерфакс-Україна
10:41 11.05.2018

ВР може в цілому ухвалити закон про антикорупційний суд у червні, прогнозує Герасимов

1 хв читати
ВР може в цілому ухвалити закон про антикорупційний суд у червні, прогнозує Герасимов

Верховна Рада може ухвалити в цілому законопроект про Вищу антикорупційному суді до кінця травня, але не виключено, що це станеться в червні з огляду на великий обсяг документа, заявив глава фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов.

"Ми зробимо все, і наша фракція зробить усе, щоб цей закон ухвалили до кінця травневих пленарних тижнів. Але є ймовірність того, що якщо не встигнемо, ми його завершимо дразу на початку червня, коли буде наступний пленарний тиждень", - сказав він в ефірі "5 каналу" в четвер увечері.

Говорячи про підсумки наради представників парламентських фракцій у голови Верховної Ради, А.Герасимов зазначив, що всі підтримали позицію про необхідність якомога швидше розпочати розгляд законопроекту в другому читанні.

Він також додав, що наступного тижня чекають рішення профільного комітету з питань правової політики і правосуддя щодо проекту закону.

Тим часом глава фракції "БПП" підкреслив, що, можливо, буде потрібно не одне засідання комітету для завершення роботи над документом з огляду на його великого обсягу.

Як повідомлялося, Верховна Рада 1 березня прийняла за основу президентський законопроект про Вищу антикорупційному суді.

Прийняття цього закону і створення Антикорупційного суду в Україні очікують міжнародні партнери, зокрема, МВФ. Свої рекомендації щодо законопроекту надала Венеціанська комісія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА