Інтерфакс-Україна
08:32 12.05.2018

Помпео повідомив про готовність США надати економічну підтримку КНДР в обмін на відмову від ядерної зброї

1 хв читати
Помпео повідомив про готовність США надати економічну підтримку КНДР в обмін на відмову від ядерної зброї

США підтримають економіку КНДР, якщо Пхеньян відмовиться від ядерної програми, заявив у п'ятницю державний секретар США Майк Помпео.

"США нададуть економічну підтримку Північній Кореї, якщо вона відмовиться від ядерної зброї", - сказав він на прес-конференції, коментуючи підсумки раніше на цьому тижні візиту в Пхеньян.

Американський держсекретар зазначив, що його переговори з північнокорейським лідером пройшли "добре".

"Між нами відбулася ґрунтовна розмова, в тому числі на тему складних і глибоких проблем і стратегічних рішень, які голові Кіму доведеться прийняти", - сказав М.Помпео.

Раніше на цьому тижні держсекретар США побував з візитом в КНДР, де провів зустрічі з Кім Чен Ином, а також з Кім Ен Чером, керівником Єдиного фронту - департаменту Трудової партії Кореї, відповідального за відносини між Північчю і Півднем Корейського півострова. М.Помпео і Кім Ен Чер у Пхеньяні обговорили підготовку зустрічі лідера КНДР і президента США Дональда Трампа, яка має відбутися 12 червня в Сінгапурі.

На батьківщину держсекретар США повернувся з трьома американцями, звільненими з ув'язнення в КНДР за розпорядженням Кім Чен Ина.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко перед зустріччю Зеленського з Трампом: питання Криму чи членства в НАТО не мають стояти на порядку денному

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА