Інтерфакс-Україна
21:36 15.05.2018

Путін 18 травня обговорить з Меркель Україну, в тому числі тему "нормандського формату"

1 хв читати
Путін 18 травня обговорить з Меркель Україну, в тому числі тему "нормандського формату"

Президент Володимир Путін під час зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель в п'ятницю буде обговорювати українське питання, в тому числі буде порушено і тему "нормандського формату", повідомив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

"Буде обговорюватися Україна, інтереси України, і неминуче йтиметься про "нормандський формат", природно", - сказав він у вівторок журналістам.

Раніше повідомлялося, що 18 травня А.Меркель здійснить робочий візит до Сочі, де зустрінеться з президентом РФ В.Путіним. Лідери Росії і ФРН 11 травня обговорили телефоном підготовку до цього візиту. Сторони також обговорили ситуацію щодо виходу США з іранської ядерної угоди, активізацію "Нормандського формату", врегулювання на Донбасі і сирійську проблематику.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА