Інтерфакс-Україна
14:00 16.05.2018

Деякі депутати бояться дострокових виборів, тому свідомо затягують обрання членів ЦВК

1 хв читати
Деякі депутати бояться дострокових виборів, тому свідомо затягують обрання членів ЦВК

Заступник керівника фракції "Блок Петра Порошенка" Олексій Гончаренко заявляє, що деякі депутати свідомо затягують обрання нових членів Центральної виборчої комісії, оскільки бояться дострокових виборів.

"Є депутати, які бояться дострокових парламентських виборів. Вони вважають, що зміна складу ЦВК - це крок до проведення дострокових парламентських виборів, тому хочуть затягнути цей процес до кінця червня, коли дедлайн щодо розпуску парламенту буде пройдено", - сказав О. Гончаренко журналістам у кулуарах парламентру в середу, повідомляє прес-служба БПП.

На запитання журналістів, хто ці депутати, нардеп відповів: "Вони із різних фракцій, зокрема партнери із коаліції".

Крім того, депутат прокоментував подання Генеральної прокуратури про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата з фракції "Опозиційний блок" Сергія Дунаєва.

"Я голосую за всі подання про зняття депутатської недоторканності, не читаючи їх. Я противник існування цього інституту. Недоторканність повинна бути знята з усіх депутатів. Чим Сергій Дунаєв має відрізнятися від інших?!" - запитав парламентарій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА