Інтерфакс-Україна
18:14 16.05.2018

Київ розробив альтернативні формулювання законопроекту про Вищий антикорупційний суд

2 хв читати

Київ підготував кілька альтернативних формулювань законопроекту про Вищий антикорупційний суд у частині повноважень Ради міжнародних експертів, очікує отримати відповідь від МВФ до наступного тижня, заявляє директор Фонду інновації та розвитку Георгій Вашадзе, який брав участь у розробці документа.

"У нас пропозиції - кілька альтернатив - стосовно ролі міжнародних експортів. Ми зробили два або три альтернативні рішення для того, щоб знайти консенсус, і чекаємо відповіді на це (від МВФ - ІФ)", - сказав Г.Вашадзе журналістам у середу в Києві після наради робочої групи стосовно законопроекту про Вищий антикорупційний суд у парламентському комітеті з питань правової політики.

Він відмовився говорити про конкретні формулюваннях положень законопроекту в частині повноважень Ради міжнародних експертів з відбору кандидатів у судді.

"Ми чекаємо на відповідь з боку МВФ. Наразі м'яч на боці МВФ. Так само, як останні два тижні ми очікували відповіді щодо інших питань", - зазначив консультант.

Г.Вашадзе зазначив, що експертів і консультантів очолюваного ним Фонду інновацій та розвитку залучали як авторів цього законопроекту.

За його словами, напрацьовані формулювання щодо Ради міжнародних експертів схвалені адміністрацією президента та узгоджені з учасниками робочої групи в парламентському комітеті з питань правової політики.

Він висловив сподівання, що до наступного тижня буде остаточне рішення стосовно цієї позиції.

При цьому співавтор законопроекту сподівається, що відповідь МВФ буде позитивною.

Також він пояснив, що дискусійні моменти щодо положень про юрисдикцію суду, про кваліфікаційні вимоги до суддів знято.

Крім того, він зазначив, що домовилися не визначати в законі загальну кількість суддів Вищого антикорупційного суду, але для запуску його роботи необхідно буде щонайменше 35 суддів.

ОСТАННЄ

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

Мерц зазнав поразки в першому турі виборів канцлера

Результати 1-го туру президентських виборів у Румунії свідчать про роботу РФ з просування на Заході своїх наративів - Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА