Інтерфакс-Україна
19:02 17.05.2018

ВР ухвалила в 1-му читанні приватизацію житла держпідприємств їхніми працівниками

1 хв читати
ВР ухвалила в 1-му читанні приватизацію житла держпідприємств їхніми працівниками

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект №3131 про внесення змін до ст. 11 закону "Про управління об'єктами державної власності" щодо впорядкування процедури відчуження суб'єктами господарювання державного сектора економіки житла своїм працівникам.

За законопроект в першому читанні проголосувало 244 народні депутати.

"В Україні склалася ситуація, коли працівники держпідприємств, які проживають в будинку, який знаходиться на балансі підприємства, не можуть отримати це житло у власність. Це стосується не всіх підприємств, а тих, частка держави в яких становить 100% і які, відповідно, не підлягають приватизації", - пояснив позафракційний нардеп Анатолій Денисенко.

За словами депутата від "Самопомочі" Вікторії Войціцької, цей документ дозволить приватизувати житло співробітникам таких держпідприємств, як "Енергоатом" і "Укренерго".

"На сьогодні їм (мешканцям будинків, які на балансі держпідприємств - ІФ) нараховують промислові тарифи, які в кілька разів вищі, ніж тарифи для населення. Крім того, в цих людей немає можливості створювати ОСББ і управляти майном, в якому вони живуть" , - повідомила В.Войціцька в процесі обговорення законопроекту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА