20:15 21.05.2018

"Народний фронт" голосуватимеме за законопроект про Антикорупційний суд, але з урахуванням поправок фракції

2 хв читати
"Народний фронт" голосуватимеме за законопроект про Антикорупційний суд, але з урахуванням поправок фракції

Фракція "Народний фронт" готова підтримати законопроект про Вищий антикорупційний суд у другому читанні, але наполягатиме на прийнятті своїх поправок, заявив керівник цієї фракції Максим Бурбак.

"Є поправки "Народного фронту". І ми будемо наполягати на їх прийнятті", - сказав він після засідання фракції в понеділок, повідомляє прес-служба політсили.

Зокрема, фракція виступає за створення міжнародної ради експертів, що має перевіряти кандидатів у судді на предмет доброчесності.

"У міжнародній панелі мають брати участь міжнародні експерти, які матимуть право накладати вето на можливі проходження до конкурсу нечистих на руку кандидатів у судді", - наголосив М.Бурбак.

Водночас він наголосив, що "Народний фронт" - за прийняття рішення про створення Антикорупційного суду.

Як повідомлялося, Верховна Рада 1 березня прийняла за основу президентський законопроект про Вищий антикорупційний суд.

14 травня голова Верховної Ради Андрій Парубій доручив комітету з питань правової політики у найближчий тиждень завершити підготовку до другого читання законопроекту, щоб Верховна Рада розглянула його наступного тижня (22-25 травня).

У понеділок, 21 травня, комітет Верховної Ради з питань правової політики надав висновок до другого читання законопроекту про Вищий антикорупційний суд, за винятком двох норм, які ще належить остаточно узгодити з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

До другого читання законопроекту подано 1925 поправок.

Ухвалення цього закону і створення Антикорупційного суду в Україні очікують міжнародні партнери, зокрема, МВФ. Свої рекомендації щодо законопроекту надала Венеціанська комісія.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА