Інтерфакс-Україна
18:16 23.05.2018

ЄС вітає досягнення України щодо імплементації Угоди про асоціацію

1 хв читати
ЄС вітає досягнення України щодо імплементації Угоди про асоціацію

Європейський Союз вітає досягнення України на шляху імплементації Угоди про асоціацію з ЄС і впровадження необхідних реформ, наголосив європейський комісар із питань політики сусідства і переговорів із розширенню Йоханнес Ган на зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

"Я хочу привітати вас з тими досягненнями, які вже зроблені - щодо імплементації Угоди про асоціацію та поглиблення відносин у контексті зони вільної торгівлі. Сьогодні у нас не просто Дорожня карта співробітництва. Усі органи влади, а головне - парламент, залучені до процесу виконання наших домовленостей", - цитує прес-служба Кабінету Міністрів єврокомісара.

Окрему увагу сторони приділили питанню формування в Україні Антикорупційного суду.

"Так, корупція зазвичай мінімізує позитивні зрушення. Тому розгляд законопроекту - це хороша новина", - сказав Й.Ган.

На зустрічі також обговорювалися питання подальшої співпраці в контексті макрофінансової допомоги Україні та необхідності продовження діалогу з міжнародними фінансовими організаціями.

В.Гройсман запросив єврокомісара узяти участь у Міжнародній конференції з питань реформ в Україні, що відбудеться в червні у Данії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе: Україна не має права ігнорувати зауваження, викладені у звіті Єврокомісії

Кличко: На наступній сесії Київради планується збільшити фінансування Сил безпеки і оборони ще на 1 млрд грн.

Апеляційний адміністративний суд визнав незаконним блокування міжнародної діяльності Порошенка

Нардеп Слинько увійшов до фракції "Слуга народу"

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА