14:32 30.05.2018

Миротворців введуть на Донбас після виборів президента України, вважають у партії "Основа"

2 хв читати
Миротворців введуть на Донбас після виборів президента України, вважають у партії "Основа"

Ухвалення рішення про введення миротворчої місії ООН на Донбас можливе лише після виборів президента в Україні, вважає лідер партії "Основа" Андрій Ніколаєнко.

"Миротворці на Донбас будуть введені після того, як таке рішення приймуть глави країн-учасниць процесу врегулювання, зокрема Росії. І лише після команди своїм представникам в ООН підтримати відповідне рішення його буде проголосовано. Таке голосування можливе лише після того, як Україна обере нового президента країни. Нинішньому президенту залишилося перебувати при владі 10 місяців", - сказав А.Ніколаєнко в ефірі телеканалу ZIK, коментуючи перспективи введення миротворців ООН на Донбас.

На його думку, доки в Україні не зміниться президент, введення миротворців на Донбас не буде.

Крім того, за словами А.Ніколаєнка, введення миротворчої місії ООН на Донбас буде недостатньо для врегулювання конфлікту. Другим кроком, вважає він, має бути введення перехідної міжнародної адміністрації, яка складалася б з представників нейтральних країн.

"Росія наполягатиме на вигідному їй форматі введення миротворців. Але цей формат не буде вигідний для України. Сьогодні неможливо провести вибори на території ОРДЛО, які будуть визнані міжнародним співтовариством. Якщо нас заганяють у таку ситуацію, то це означає, що ніхто не готовий вирішувати проблему по суті. Але лише введення миротворців недостатньо", - сказав політик.

Він наголосив, що в дискусіях про миротворців Україна не отримує відповіді на запитання, хто керуватиме ОРДЛО під час перехідного періоду. "Єдиний спосіб повернення Донбасу в юрисдикцію України мирним шляхом - це введення на всій території ОРДЛО перехідної міжнародної адміністрації, в якій не було б ні представників країн НАТО, ні ОДКБ", - упевнений А.Ніколаєнко.

Чергові вибори президента України відбудуться навесні 2019 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА