Грузинський президент прийшов до намету до організатора акції протесту в Тбілісі

Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі зустрічається у встановленому на площі перед будівлею парламенту в Тбілісі наметі з батьком вбитого підлітка Зазою Саларідзе, передає кореспондент "Інтерфаксу".
Президент попросив провести з ним зустріч віч-на-віч.
Напередодні З.Саларідзе заявив, що з усіх представників влади він хотів би зустрітися тільки з президентом.
У п'ятницю акцію протесту з вимогою відставки уряду буде відновлено.
Напередодні в Тбілісі зібрався багатотисячний мітинг у зв'язку зі справою про вбивство наприкінці 2017 року двох підлітків. Батько одного з убитих З.Саралідзе в четвер звинуватив прокуратуру в необ'єктивності і приховуванні вбивць, які, на його думку, на волі, що покриваються впливовими родичами. Він закликав суспільство і всі політичні сили в країні приєднатися до протесту.
У зв'язку з акцією протесту головний прокурор Грузії Іраклій Шотадзе в четвер пішов у відставку. Після цього учасники мітингу зажадали відставки уряду.
Акції солідарності з батьком вбитого почалися і в інших містах Грузії.
До мітингів приєдналися представники різних опозиційних політичних партій, які заявляють, що підтримують вимогу відставки всього уряду на чолі з прем'єром. При цьому серед опозиціонерів, які прийшли на акції, були присутні як представники колишньої правлячої партії, так і їхні противники.
Учасники мітингу в Тбілісі не дали виступити прем'єр-міністру Грузії Георгію Квірікашвілі. В бік прем'єра полетіли різні предмети з натовпу, який скандував: "Геть!" Прем'єра вивела з території його охорона.
Пізніше прем'єр провів спеціальний брифінг, в ході якого запевнив, що розслідування буде проведено об'єктивно і суспільство отримає в найкоротші терміни відповіді на всі питання, які виникли в зв'язку зі справою про вбивство підлітків.
При цьому він вважає, що те, що сталося на мітингу, коли йому не дали висловитися, було провокацією, яку влаштувала невелика політично ангажована група.