Інтерфакс-Україна
22:47 04.06.2018

Порошенко обговорив із президентом "Реалу" можливу взаємодію України та Іспанії в спортивній галузі

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту до Іспанії обговорив із президентом футбольного клубу "Реал Мадрид" Флорентіно Пересом можливі шляхи активізації взаємодії країн у спортивній галузі, повідомила прес-служба глави Української держави.

"Співрозмовники обговорили можливі шляхи активізації взаємодії між Україною та Іспанією у галузі спорту", - йдеться в повідомленні прес-служби президента, розміщеному в понеділок увечері.

Крім того, президент ФК "Реал Мадрид" відзначив високий організаційний рівень, який забезпечила Україна для проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів, і позитивну атмосферу Києва, яка також сприяла перемозі клубу.

У свою чергу П.Порошенко привітав керівництво "Реалу" з історичною перемогою - здобуттям 13 Кубка чемпіонів Європи з футболу.

Як зазначено, Ф.Перес подарував президенту України футболку клубу із символікою першого номера та прізвищем Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС буде продовжувати надавати Україні довгострокову фінпідтримку – висновки Європейської ради

Білий дім не має наміру найближчим часом ухвалювати рішення про наступного главу ФРС - ЗМІ

Європейска рада не змогла ухвалити 18-ий пакет санкцій для РФ, робота буде продовжена – висновки саміту

Саміт ЄС закликав до припинення вогню в Газі та звільнення всіх заручників

Фіцо: Словаччина буде просити Європейську раду відкласти голосування щодо санкцій проти Росії

ЄС відкриє перший кластер про переговори з Молдовою про вступ 4 липня

Заступниця голови фракції "Голос" про саміт НАТО: Все пройшло не так погано, як могло б

Політика не повинна переважати і спричиняти хаос в управлінні містом - Кличко на нараді у КМДА

В Орбана оголосили результати т.зв. референдуму щодо України в ЄС

Орбан: Угорщина заперечує членство України в ЄС через війну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА