Інтерфакс-Україна
14:48 06.06.2018

Порошенко закликав ВР якнайшвидше підтримати законопроект про Антикорупційний суд

1 хв читати
Порошенко закликав ВР якнайшвидше підтримати законопроект про Антикорупційний суд

Президент України Петро Порошенко закликає народних депутатів підтримати поданий ним законопроект про Антикорупційний суд у другому читанні, що дасть можливість завершити створення ефективної антикорупційної інфраструктури в Україні.

"Висловлюю дуже тверде сподівання, прохання, звернення до народних депутатів із тим, щоб найближчим часом проголосували і підтримали президентський законопроект про створення Антикорупційного суду. І висловлюю сподівання, щоб, коли це станеться, ми до кінця поточного року в основному завершили процедури щодо створення суду", - заявив П.Порошенко під час зустрічі з представниками ЗМІ за підсумками переговорів із наслідним принцом Князівства Ліхтенштейн Алоїзом у середу в Києві.

Глава держави зазначив, що початок роботи Антикорупційного суду ще в 2018 році завершить створення ефективної антикорупційної інфраструктури, що включає Національне антикорупційне бюро, Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, Національне агентство з питань запобігання корупції, введення електронних декларацій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе: Україна не має права ігнорувати зауваження, викладені у звіті Єврокомісії

Кличко: На наступній сесії Київради планується збільшити фінансування Сил безпеки і оборони ще на 1 млрд грн.

Нардеп Слинько увійшов до фракції "Слуга народу"

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА