Інтерфакс-Україна
07:54 07.06.2018

Конгрес США розгляне нову двопартійну резолюцію стосовно ЧС-2018 в Росії

2 хв читати
Конгрес США розгляне нову двопартійну резолюцію стосовно ЧС-2018 в Росії

До Конгресу США представлено двопартійну резолюцію, яка засуджує проведення в РФ чемпіонату світу з футболу 2018 року, повідомили в посольстві України в США.

"У документі, представленому групою конгресменів на чолі із співголовою Конгресового українського кокусу Марсі Каптур та членом Комітету у закордонних справах Палати представників Еліаною Рос-Летінен, засуджуються порушення Росією міжнародного права, зокрема триваючі дестабілізуючі дії Кремля в Україні та регіоні, а також цінностей, на яких заснована ФІФА", - йдеться в повідомленні на сторінці посольства в Фейсбук у четвер вранці.

Конгресмени нагадали про те, що російська агресія і триваюча незаконна окупація частин території України призвели до загибелі більше 10 тис. чоловік, спричинили 1,6 млн. внутрішньо переміщених осіб і утиски кримських татар як корінного населення Криму.

У резолюції наголошується, що США і міжнародне співтовариство повинні продовжувати політику, в результаті якої Росія відповість за свої вчинки і понесе покарання за порушення міжнародного права. Крім того в Вашингтоні мають намір також вживати превентивних заходів, які попереджають подальші дестабілізуючі дії Москви.

"Американські законодавці, зокрема, закликають Міжнародну федерацію футболу надати детальні публічні роз'яснення, чому вона продовжує планувати проведення Чемпіонату світу з футболу в Росії, беручи до уваги те, що РФ залишається під міжнародними санкціями за триваючу агресію проти України і незаконну окупацію Криму", - сказано в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА