Інтерфакс-Україна
10:40 07.06.2018

Порошенко може сам озвучити у Раді дискусійну поправку до законопроекту про Антикорупційний суд

2 хв читати
Порошенко може сам озвучити у Раді дискусійну поправку до законопроекту про Антикорупційний суд

Президент України Петро Порошенко буде присутній в сесійній залі Верховної Ради під час голосування за законопроект, допускає заступник глави фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Березенко.

Про його словами, узгодження дискусійної поправки до законопроекту про повноваження громадської ради міжнародних експертів тривало до ранку, і остаточну редакцію, можливо, президент України Петро Порошенко озвучить у сесійній залі парламенту особисто.

"До самого ранку тривали переговори остаточні з МВФ, узгоджувалися останні деталі. Остання редакція буде озвучена, я не виключаю, що самим суб'єктом подання. Остаточна редакція буде запропонована і проголосована", - сказав С.Березенко журналістам після засідання фракції в четвер вранці .

У свою чергу, представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко заявляє, що президент України Петро Порошенко особисто внесе поправку про повноваження громадської ради міжнародних експертів до законопроекту про Вищий антикорупційний суд.

"Сьогодні на фракцію прийшов президент України як суб'єкт законодавчої ініціативи, і він внесе з трибуни, він виступатиме перед народними депутатами, цю правку, яка сьогодні о 5 ранку була узгоджена з нашими міжнародними партнерами", - сказала І.Луценко журналістам після засідання фракції .

За її словами, закон про регламент роботи Верховної Ради дозволяє президенту оголосити поправку, "як і автору законопроекту, і автору цієї поправки".

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", ранкове пленарне Верховної Ради в четвер народні депутати почали з розгляду решти кількох десятків поправок до законопроекту про Вищий антикорупційний суд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

Мерц зазнав поразки в першому турі виборів канцлера

Результати 1-го туру президентських виборів у Румунії свідчать про роботу РФ з просування на Заході своїх наративів - Климпуш-Цинцадзе

Комітет Ради у вівторок схвалить проєкт закону про ратифікацію угоди зі США, 8 травня проголосують, вважає Железняк

Трамп заявив про можливість залучення президента Туреччини до справи припинення війни між Росією і Україною

"Слуга народу" підтримує ратифікацію угоди про створення американсько-українського інвестиційного фонду – Арахамія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА