Інтерфакс-Україна
10:24 08.06.2018

Глава МЗС Туреччини підтвердив готовність надалі порушувати питання Криму на всіх міжнародних майданчиках

1 хв читати
Глава МЗС Туреччини підтвердив готовність надалі порушувати питання Криму на всіх міжнародних майданчиках

 Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу підтвердив непорушність позиції Анкари щодо територіальної цілісності та суверенітету України і готовність надалі порушувати питання Криму на всіх міжнародних майданчиках.

Як повідомляє в п'ятницю Міністерство закордонних справ України на сторінці в соцмережі Facebook, напередодні, 7 червня, глава МЗС України Павло Клімкін та уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв взяли участь в іфтарі (обід-розговіння під час священного для мусульман місяця Рамадан) в Анкарі.

Під час свого виступу міністр закордонних справ України зазначив, що спільне проведення іфтару започатковує новий формат взаємодії, а також демонструє, що партнерство між Україною та Туреччиною будується не лише на повазі до взаємних інтересів, а й на поділі універсальних цінностей. П.Клімкін зазначив, що Україна є багатонаціональною державою і мусульмани є невід'ємною частиною українського народу.

У свою чергу М.Чавушоглу, наголошуючи на стратегічному партнерстві між Україною та Туреччиною, підтвердив непорушність позиції Турецької Республіки щодо територіальної цілісності та суверенітету України, а також готовність надалі порушувати питання Криму на всіх міжнародних майданчиках.

П.Клімкін та М.Чавушоглу також провели двосторонню зустріч, під час якої обговорювалися питання співпраці між Україною та Туреччиною.

Крім того, міністри взяли участь у презентації виставки про взаємопроникнення української та кримськотатарської культур "Чумацький шлях".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА