Інтерфакс-Україна
18:32 08.06.2018

Туск заявляє, що країни G7 згодні між собою щодо більшості питань, куди входить і протидія Росії

1 хв читати
Туск заявляє, що країни G7 згодні між собою щодо більшості питань, куди входить і протидія Росії

 Глава Європейської ради Дональд Туск у п'ятницю заявив, що незважаючи на всі розбіжності, "велика сімка" (G7) дотримується однакових поглядів щодо більшості питань, включаючи політику щодо РФ.

"Щодо більшості тем G7 продовжує рухатися в одному напрямку, коли йдеться про повну денуклеаризацію Корейського півострова, про протистояння агресивній позиції Росії і про пошук політичного врегулювання конфлікту в Сирії", – сказав Д.Туск на прес-конференції.

За його словами, незважаючи на розбіжності, у країн G7 досі є більше того, що об'єднує, а не роз'єднує. "Ще занадто рано для наших суперників і ворогів святкувати", – сказав Д.Туск.

Водночас він згадав складності з нинішньою політикою США. "Найбільше мене непокоїть той факт, що міжнародному порядку, що грунтується на законі, кидають виклик, причому на подив, не основні підозрювані (у можливому порушенні порядку – ІФ), а головний архітектор і гарант – США", – сказав він.

При цьому він заявив, що подібні дії гратимуть на руку лише тим, хто бажає "постзахідного світу".

Він визнав, що змінити позицію США буде складно, але робити це необхідно.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА