Інтерфакс-Україна
18:27 11.06.2018

Гримчак не виключає можливості свого призначення главою Донецької обладміністрації

1 хв читати
Гримчак не виключає можливості свого призначення главою Донецької обладміністрації

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак заявляє, що у разі потреби міг би очолити Донецьку обласну цивільно-військову адміністрацію після відставки Павла Жебрівського.

У коментарі "ТСН" у понеділок він зазначив, що не коментує чутки про його можливе призначення на цю посаду. "Без коментарів. Я колись давав інтерв'ю і говорив, що я в команді президента. Якщо це потрібно, можливо, я б погодився", - сказав він.

Як повідомлялося, П.Жебрівського було звільнено з посади голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації. За його словами - за власним бажанням: 9 червня він подав відповідну заяву президенту України Петру Порошенку і глава держави її прийняв.

Низка ЗМІ з посиланням на власні джерела поширили інформацію, що наступним на посаді працюватиме Ю.Гримчак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ зобов’язав Україну до кінця липня-2025 підготувати дорожню карту для усунення прогалин у структурі ІСІ

Навроцький обіцяє зустрітися із Зеленським – ЗМІ

Зеленський обговорив з Алієвим боротьбу проти агресії РФ та розвиток двосторонніх відносин

Рада розгляне законопроєкт про створення Спецтрибуналу на найближчому засіданні – Стефанчук

DOGE може зайнятися розслідуванням діяльності Маска – Трамп

Ідея об'єднання Мінветеранів з іншим міністерством є помилковою - нардеп

Єрмак про конфлікт РФ з Вірменією й Азербайджаном: причина цього небажання Кремля визнавати суверенітет сусідів

Порошенко анонсував участь в з’їзді Народної партії Іспанії та Конференції з питань відновлення України в Римі

Данія розпочала головування у Раді ЄС

Україна мала вийти з Оттавської конвенції з початком повномасштабної війни - член комітету нацбезпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА