Інтерфакс-Україна
18:29 11.06.2018

"Київський метрополітен" розпочав оновлення аудіооб'яв у вагонах

1 хв читати
"Київський метрополітен" розпочав оновлення аудіооб'яв у вагонах

КП "Київський метрополітен" розпочав оновлення аудіооб'яв, які звучатимуть у вагонах метро через кілька тижнів.

"Необхідність перезапису оголошень назріла давно. Відбулося перейменування станції "Петрівка" на "Почайну", диктора Миколи Петренка, з яким підприємство співпрацювало раніше, вже немає, деякі тексти вимагають змін і осучаснення", - цитує радника начальника столичного метрополітену Наталю Макогон прес-служба КП у понеділок.

Як зазначається, зараз створено базовий український контент: назви станцій, попередження про закриття дверей, оголошення наступних зупинок тощо.

У всіх поїздах ці записи з'являться протягом двох наступних тижнів, починаючи із "синьої лінії". Англійський варіант, як і раніше, озвучуватиме носій мови.

Зазначається, що при створенні контенту для метро основними важливими факторами були: можливість оперативної роботи з обладнанням, зокрема запис і обробка голосу, незалежність від людського фактора, наявність авторських прав на продукт і якісний матеріал. Після розгляду низку пропозицій, "Київський метрополітен" звернувся до компанії Tak Treba Production, яка "погодилася на тривалий соціальний проект із метрополітеном на безкоштовній основі".

"Цей некомерційний проект - наша інвестиція в якісні зміни столиці та її інфраструктури", - говорить директор компанії Дмитро Мельник.

ОСТАННЄ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА