Інтерфакс-Україна
07:20 12.06.2018

Глави США і Північної Кореї приступили до двосторонніх переговорів

1 хв читати
Глави США і Північної Кореї приступили до двосторонніх переговорів

Президент США Дональд Трамп і лідер КНДР Кім Чен Ин у вівторок після рукостискання в готелі "Капела" в Сінгапурі приступили до двосторонніх переговорів у форматі віч-на-віч, повідомив телеканал Сі-Ен-Ен.

На них окрім керівників двох країн присутні тільки два перекладача. Скільки триватиме зустріч Д. Трампа і Кім Чен Ина, невідомо.

На самому початку переговорів, куди була допущена преса, президент США Д.Трамп висловив надію на блискучі відносини з Кім Чен Ином.

"У нас буде відмінна дискусія. І вона буде неймовірно успішною. І це для мене честь. У нас будуть чудові відносини", - сказав Д.Трамп.

Як повідомлялося, зустріч двох країн почалася з міцного рукостискання і спільного привітання.

Судячи з облич лідерів двох країн, вони були раді зустрічі. Обидва посміхалися під час рукостискання. Після короткої бесіди перед телекамерами вони ще раз потисли один одному руки і попрямували на переговори.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ зобов’язав Україну до кінця липня-2025 підготувати дорожню карту для усунення прогалин у структурі ІСІ

Навроцький обіцяє зустрітися із Зеленським – ЗМІ

Зеленський обговорив з Алієвим боротьбу проти агресії РФ та розвиток двосторонніх відносин

Рада розгляне законопроєкт про створення Спецтрибуналу на найближчому засіданні – Стефанчук

Ідея об'єднання Мінветеранів з іншим міністерством є помилковою - нардеп

Єрмак про конфлікт РФ з Вірменією й Азербайджаном: причина цього небажання Кремля визнавати суверенітет сусідів

Порошенко анонсував участь в з’їзді Народної партії Іспанії та Конференції з питань відновлення України в Римі

Данія розпочала головування у Раді ЄС

Україна мала вийти з Оттавської конвенції з початком повномасштабної війни - член комітету нацбезпеки

Зеленський: ЄС близькі до 18-го пакету санкцій, але поки є непорозуміння з офіційним Будапештом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА