12:41 14.06.2018

ЄС озвучить офіційну позицію щодо остаточного тексту закону про Антикорупційний суд найближчими днями - Мінгареллі

1 хв читати
ЄС озвучить офіційну позицію щодо остаточного тексту закону про Антикорупційний суд найближчими днями - Мінгареллі

 Офіційну позицію Євросоюзу щодо остаточного тексту закону про Вищий антикорупційний суд буде оприлюднено найближчими днями.

"Офіційну позицію щодо оприлюдненого тексту закону про Вищий антикорупційний суд ЄС висловить протягом наступних кількох днів", - сказав глава представництва ЄС в Україні Г’юг Мінгареллі на брифінгу в Києві.

Він зазначив: "Ми ще розглядаємо, детально аналізуємо цей текст".

"Думаю, що протягом наступних кількох днів ми висловимо офіційну позицію з нашими міжнародними партнерами", - додав посол.

За його словами, зокрема, буде вивчено зміну принципу апеляційного оскарження справ, підслідних НАБУ. "Нам тільки вчора повідомили про це положення, яке наразі обговорюється, і, звісно, ми його розглянемо", - наголосив Г.Мінгареллі.

Закон "Про Вищий антикорупційний суд" у четвер, 14 червня, набув чинності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

Міністр закордонних справ Туреччини щодо вступу України до НАТО: Ми не проти, але ми повинні бути реалістами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА