15:05 14.06.2018

ЄС очікує якнайшвидшого створення Антикорупційного суду і врегулювання перевірки е-декларацій НАЗК - Мінгареллі

1 хв читати
ЄС очікує якнайшвидшого створення Антикорупційного суду і врегулювання перевірки е-декларацій НАЗК - Мінгареллі

Європейський Союз очікує від України якнайшвидшого створення Вищого антикорупційного суду, врегулювання процесу перевірки декларацій Національним агентством щодо запобігання корупції (НАЗК), а також вважає важливою скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.

"Ми вважаємо, що Антикорупційний суд повинен бути створений вже зараз. Ми також розуміємо, що уряд повинен вжити заходів для верифікації, щоб підтвердити свої заяви. Це просто катастрофа. Хтось має щось зробити, щоб Національне агентство із запобігання корупції могло стежити за деклараціями, за поданням декларацій, щоб процес пішов ", - сказав глава представництва ЄС в Україні Г’юґ Мінгареллі в ході форуму, присвяченого проведенню реформ напередодні виборів в Україні, у четвер в Києві.

Крім того, він наголосив на необхідності скасування зобов'язання громадських активістів подавати е-декларації.

Дипломат наголосив на необхідності прийняття у другому читанні проекту Виборчого кодексу, а також якнайшвидшого призначення членів Центральної виборчої комісії.

Тим часом Г.Мінгареллі назвав важливим для України реформу в сфері обігу землі сільськогосподарського призначення.

"У багатьох країнах вона була катастрофічно неуспішна. Для України це одне з ключових питань. І буде шкода, якщо ви не зможете втілити цей потенціал у життя, не знявши мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення", - сказав він.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА