15:45 14.06.2018

Парубій відвідав міжнародну оборонну виставку Eurosatory-2018 у Парижі й пообіцяв підтримку законодавчих ініціатив у реформі ОПК

1 хв читати

Голова Верховної Ради Андрій Парубій відвідав українську експозицію на 26-й міжнародній виставці технологій у сфері безпеки і оборони Eurosatory-2018, яка проходить 11-15 червня в Парижі (Франція).

Як повідомляє прес-служба держконцерну "Укроборонпром", А.Парубій ознайомився з представленими на Eurosatory-2018 перспективними українськими оборонними розробками і дав високу оцінку потенціалу ОПК України.

Голова Верховної Ради також запевнив зброярів, що ОПК може розраховувати на підтримку парламенту у розгляді законодавчих ініціатив у сфері реформи оборонної промисловості, зазначено в повідомленні.

Eurosatory - одна з найбільших міжнародних виставок у галузі технологій у сфері безпеки і оборони, проходить з 1967 року під патронажем Міноборони Франції. За даними організаторів, у роботі Eurosatory-2018 беруть участь оборонні компанії з 57 країн.

ОПК України презентує на виставці перспективне високоточне озброєння, бронетехніку, БПЛА.

За раніше озвученими держконцерном планами, наразі "Укроборонпром" готує, взокрема, оновлення законодавства про держоборонзамовлення (ДОЗ), а також нове законодавство щодо лібералізації чинної системи експорту й імпорту продукції, робіт і послуг військового призначення.

У найближчих планах також передача на розгляд в уряд для подальшого подання до Ради проектів законів "Про особливості перетворення державного унітарного комерційного підприємства ОПК на акціонерне товариство" і "Про забезпечення сприятливих умов для залучення іноземних інвестицій до ОПК".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ВР відмовилася запустити конституційний процес перейменування Дніпропетровської області на Січеславську

Порошенко очікує від ВР якнайшвидшої підтримки в першому читанні поправок до Конституції про закріплення курсу на ЄС та НАТО

Рада відмовилася позбавити недоторканності нардепа Березкіна

Комітет ВР підтримав подання ГПУ на зняття недоторканості з Березкіна

ВР у четвер може розглянути проект держбюджету-2019 і позбавити недоторканності нардепа Березкіна

Попередньо заплановано, що Об'єднавчий собор Православної церкви відбудеться на початку грудня в Києві

ВР цього тижня може розглянути зміни до Конституції щодо курсу до НАТО та ЄС, якщо буде готовий висновок КС

У понеділок Рада ЄС обговорить ситуацію в Україні

Макрон закликає Європу стати сильніше і запобігти глобальному хаосу

Французький прем'єр попереджає про можливість Brexit без угоди

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА