15:45 14.06.2018

Парубій відвідав міжнародну оборонну виставку Eurosatory-2018 у Парижі й пообіцяв підтримку законодавчих ініціатив у реформі ОПК

1 хв читати

Голова Верховної Ради Андрій Парубій відвідав українську експозицію на 26-й міжнародній виставці технологій у сфері безпеки і оборони Eurosatory-2018, яка проходить 11-15 червня в Парижі (Франція).

Як повідомляє прес-служба держконцерну "Укроборонпром", А.Парубій ознайомився з представленими на Eurosatory-2018 перспективними українськими оборонними розробками і дав високу оцінку потенціалу ОПК України.

Голова Верховної Ради також запевнив зброярів, що ОПК може розраховувати на підтримку парламенту у розгляді законодавчих ініціатив у сфері реформи оборонної промисловості, зазначено в повідомленні.

Eurosatory - одна з найбільших міжнародних виставок у галузі технологій у сфері безпеки і оборони, проходить з 1967 року під патронажем Міноборони Франції. За даними організаторів, у роботі Eurosatory-2018 беруть участь оборонні компанії з 57 країн.

ОПК України презентує на виставці перспективне високоточне озброєння, бронетехніку, БПЛА.

За раніше озвученими держконцерном планами, наразі "Укроборонпром" готує, взокрема, оновлення законодавства про держоборонзамовлення (ДОЗ), а також нове законодавство щодо лібералізації чинної системи експорту й імпорту продукції, робіт і послуг військового призначення.

У найближчих планах також передача на розгляд в уряд для подальшого подання до Ради проектів законів "Про особливості перетворення державного унітарного комерційного підприємства ОПК на акціонерне товариство" і "Про забезпечення сприятливих умов для залучення іноземних інвестицій до ОПК".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Порошенко сподівається, що ВР закріпить у Конституції України курс на інтеграцію в ЄС і НАТО

Парубій підписав і передав на підпис президенту техзакон про утворення ВАКС

ВР дала старт створенню Антикорупційного суду, "за" - 265

ВР ухвалила рамковий закон про національну безпеку України

Комітет з питань економічної політики рекомендує парламенту взяти до відома звіт Кабміну за 2017 рік

Комітет ВР з питань свободи слова підтримав позбавлення парламентської акредитації двох журналісток за непристойний жест

Регламентний комітет ВР повернув Парубію подання на зняття недоторканності з нардепів Вілкула і Колєснікова

У ВР висловили обурення призначенням Петра Литвина послом України у Вірменії

Гопко розчарована призначенням Жебрівського аудитором НАБУ за квотою президента

США залишають Раду ООН з прав людини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА