Інтерфакс-Україна
09:52 15.06.2018

Україна готова розглянути можливість спільного виробництва бронетехніки з Таїландом

2 хв читати
Україна готова розглянути можливість спільного виробництва бронетехніки з Таїландом

Україна готова розглянути можливість спільного виробництва бронетехніки з Таїландом, заявив перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський.

Як повідомляє в п'ятницю прес-служба РНБО, в першому кварталі 2018 р. українська сторона завершила контракт на постачання танків "Оплот" для потреб Таїланду. У рамках успішного виконання двосторонніх домовленостей в Україні з 13 по 16 червня перебуває делегація Міністерства оборони Королівства Таїланд на чолі із заступником міністра оборони Чайчаном Чангмонгколом.

Тайська делегація провела переговори в Міністерстві оборони України, відвідала підприємства ДК "Укроборонпром", а також зустрілися з О.Гладковським.

Під час зустрічі перший заступник секретаря РНБО зазначив, що Таїланд є одним зі стратегічних партнерів України в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і Україна готова й надалі експортувати до Таїланду бронетехніку, а також розширити асортимент військової продукції, якої потребує армія Королівства.

О.Гладковський наголосив, що Україна зарекомендувала себе як надійний постачальник військової продукції, а вітчизняні фахівці здатні налагодити належне технічне обслуговування та підтримку бронетехніки, зокрема постачання запасних частин і деталей до неї. Тому, на думку першого заступника секретаря РНБО, варто розглянути можливість відкриття такого сервісного центру на території Таїланду.

Сторони обговорили стратегію тайського уряду в частині розвитку власної військової промисловості і питання про можливість передавати українські технології для створення спільного виробництва бронетехніки в Таїланді.

Окрім цього, О.Гладковський вважає за доцільне розпочати роботу Спільної українсько-тайської комісії з питань співробітництва у сфері ОПК для обговорення конкретних спільних проектів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА