Інтерфакс-Україна
12:37 15.06.2018

ВР повинна ухвалити ще 17 законів на підтримку децентралізації

1 хв читати
ВР повинна ухвалити ще 17 законів на підтримку децентралізації

Віце-прем'єр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко очікує ухвалення в парламенті 17 законопроектів, спрямованих на підтримку децентралізації.

"Ми розробили дорожню карту з 17 законів, спрямованих на підтримку децентралізації, вона в парламенті. Важливим є ухвалений законопроект щодо об'єднання громад навколо обласних міст, я думаю, що він підсилить процес об'єднання. Проекти законів, які в парламенті, повинні мотивувати подальше об'єднання громад. це ц управління із земельних ресурсів, і можливості, які посилять службу місцевого самоврядування. Також для нас дуже важливий підтриманий Радою Європи законопроект про основи адміністративно-територіального устрою", - сказав він на презентації звіту Організації економічної співпраці та розвитку за темпами впровадження децентралізації в Україні в п'ятницю в Києві.

Г.Зубко зазначив, що наразі в 128 районах досі немає жодної об'єднаної територіальної громади, "це один з найбільших викликів".

"Ми відпрацювали разом з областями карту майбутніх адміністративних центрів, навколо яких у майбутньому буде створено громади", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА