Інтерфакс-Україна
10:47 18.06.2018

Глава МВС ФРН очікує від саміту ЄС рішень щодо захисту зовнішніх кордонів від нелегалів

2 хв читати
Глава МВС ФРН очікує від саміту ЄС рішень щодо захисту зовнішніх кордонів від нелегалів

 Глава МВС Німеччини Горст Зеєгофер очікує від майбутнього саміту Євросоюзу кроків щодо захисту зовнішніх кордонів від нелегальної міграції.

"Саміт ЄС наприкінці червня нарешті має прийти до рішень, які визнають навантаження Німеччини в міграційній політиці та забезпечать дієвий захист зовнішніх кордонів ЄС і чесний розподіл людей з правом на перебування, як і швидку депортацію людей без права перебування", - написав він у понеділок у колонці в газеті "Франкфуртер Альгемайне Цайтунг".

Також Г.Зеєгофер вважає, що як глава МВС він повинен мати право відмовляти мігрантам, яким не дозволено перебування у ФРН, просто на кордоні.

"Це ми повинні обговорити в ХДС і ХСС, спільно і з метою досягти прийнятного для однієї й іншої сторони рішення", - написав міністр.

Саміт Євросоюзу запланований на 28-29 червня.

О 9.00 у понеділок почалося засідання президії Християнсько-демократичного союзу (ХДС), о 10.00 розпочнеться засідання президії партії Г.Зеєгофера Християнсько-соціальний союз.

Напередодні канцлер Ангела Меркель провела з керівництвом своєї партії підготовчу нараду, за даними журналу "Шпігель", вона тривала близько семи годин.

ХДС і ХСС впродовж багатьох років становлять блок і наразі разом із соціал-демократами формують правлячу у ФРН коаліцію. Г.Зеєгофер до призначення на пост міністра обіймав посаду глави федеральної землі Баварія, на яку припав найбільший потік біженців у ФРН. Дискусія з питання міграції загострилася до того, що мова йде про перспективу розпаду парламентської фракції ХДС/ХСС і навіть самої правлячої коаліції.

За даними Федерального відомства у справах міграції та біженців, у січні в Німеччині було подано найбільше заяв на отримання статусу біженців - понад 15 тис. На другому місці з країн ЄС - Франція, там було подано трохи більше 9 тис. заяв. Далі - Італія (6825 заяв), Греція (4750 заяв) та Іспанія (3155 заяв).

Загалом за період з 2015 по квітень 2018 року в Німеччині було подано понад 1,5 млн заявок на отримання притулку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

Результати 1-го туру президентських виборів у Румунії свідчать про роботу РФ з просування на Заході своїх наративів - Климпуш-Цинцадзе

Комітет Ради у вівторок схвалить проєкт закону про ратифікацію угоди зі США, 8 травня проголосують, вважає Железняк

Трамп заявив про можливість залучення президента Туреччини до справи припинення війни між Росією і Україною

"Слуга народу" підтримує ратифікацію угоди про створення американсько-українського інвестиційного фонду – Арахамія

Петиція про запровадження санкцій проти Порошенка на президентському сайті не зібрала потрібних для розгляду голосів

Чехія проводитиме навчання українських пілотів на F-16 та L-39 в рамках Коаліції охочих – прем'єр

"Єропейська солідарність" наполягає на зустрічі з міністрами - учасниками переговорів зі США щодо угоди про корисні копалини - Геращенко

Джордже Сіміон і Нікушор Дан вийшли в другий тур виборів президента Румунії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА