Інтерфакс-Україна
07:42 19.06.2018

Помпео обговорив з главою південнокорейського МЗС подальші кроки з денуклеаризації КНДР

1 хв читати
Помпео обговорив з главою південнокорейського МЗС подальші кроки з денуклеаризації КНДР

Держсекретар США Майк Помпео провів телефонну розмову з міністром закордонних справ Південної Кореї Кан Ген Хва, в рамках якої сторони обговорили підсумки сінгапурського саміту і подальші кроки щодо денуклеаризації Корейського півострова.

"17 червня держсекретар Помпео говорив з міністром закордонних справ Республіки Корея Кан Ген Хва і обговорив подальші кроки після історичного саміту в Сінгапурі", - йдеться в повідомленні на сайті Держдепу США.

"Обидва лідери підтвердили зобов'язання підтримувати тісну координацію і погодилися з необхідністю зберігати тиск на КНДР до повної денуклеаризації", - підкреслюється в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА