Інтерфакс-Україна
09:51 19.06.2018

Постанова про продовження "кримського пакета" санкцій ЄС щодо Росії набуде чинності в середу

2 хв читати
Постанова про продовження "кримського пакета" санкцій ЄС щодо Росії набуде чинності в середу

Ухвалена Радою ЄС 18 червня постанова про продовження до 23 червня 2019 року обмежувальних заходів "у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя Росією" набуде чинності з 20 червня 2018 року.

"Це рішення набуває чинності наступного дня після публікації в "Офіційному журналі Європейського союзу", – йдеться у публікації у вівторок в "Офіційному журналі" Євросоюзу законодавчого акта про продовження "кримського пакета санкцій проти РФ.

Як повідомлялося напередодні, Євросоюз продовжив на рік обмежувальні заходи щодо Росії стосовно Криму та Севастополя. "Через чотири роки після незаконної анексії автономної республіки Крим та міста Севастополя Російською Федерацією Європейський союз знову заявляє, що не визнає і продовжує засуджувати це порушення міжнародного права", – йдеться в комюніке прес-служби Ради ЄС.

Обмежувальні заходи застосовуються до фізичних осіб в ЄС і компаній, що базуються в Євросоюзі.

Санкції охоплюють заборону на імпорт продуктів до ЄС, вироблених в Криму чи Севастополі", і заборону експорту визначених товарів і технологій у Крим, які можуть застосовуватися в транспортному секторі, телекомунікаціях та енергетиці, а також під час розвідки та видобутку нафти, газу, мінерально-сировинних ресурсів.

"Також не можна надавати технічну підтримку, посередницькі послуги, інженерно-конструкторські послуги для інфраструктури цих секторів", – заявляють у Брюсселі.

Крім цього, йдеться про заборону "інвестицій у Крим або Севастополь, що означає, що ні фізичні особи ЄС, ні компанії, що базуються в ЄС, не можуть купувати нерухомість або об'єкти в Криму, або надавати супутні послуги".

Крім того, заборона стосується туристичної галузі. Зокрема, "європейським круїзним лайнерам заборонено заходити в будь-які порти Кримського півострова, за винятком випадків виникнення екстрених ситуацій".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна рішуче засуджує входження китайського судна до окупованого Криму, посольство направило офіційну ноту до МЗС Китаю

На зустрічі президента з фракцією "Слуга народу" питання виборів не обговорювалося - нардеп Леонов

П’ятий саміт Кримської платформи відбудеться у середу у Нью-Йорку - МЗС

Будапешт відмовляється припинити закупівлі російської нафти, незважаючи на вимогу Трампа

Ердоган відзначає суттєве зростання людських втрат РФ у війні з Україною, але не вірить, що вона скоро скінчиться

Цивільний кодекс має стати сучасною конституцією приватного права - Стефанчук

Українці найменше довіряють людям інших політичних поглядів та навіть "своїм" політикам – опитування Rating

Українці вважають перемогу у війні важливішою за родину та власне здоров'я – опитування Rating

Ізраїль відкидає заяву Великої Британії та інших країн про визнання Держави Палестини

Гетманцев щодо заяви Кулеби: Мігранти не вирішать демографічних проблем в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА