Інтерфакс-Україна
20:38 19.06.2018

Порошенко і Гутерреш обговорили питання миротворчої місії ООН на Донбасі та звільнення українських політв'язнів у РФ

1 хв читати
Порошенко і Гутерреш обговорили питання миротворчої місії ООН на Донбасі та звільнення українських політв'язнів у РФ

Президент України Петро Порошенко телефоном обговорив із Генеральним секретарем Організації Об'єднаних Націй Антоніу Гутеррешем активніше залучення ООН до врегулювання ситуації на Донбасі.

Як повідомляє у вівторок прес-служба глави держави, під час телефонної розмови П.Порошенко поінформував співрозмовника про безпекову ситуацію на Донбасі.

"Було порушено питання щодо більш активного залучення ООН до врегулювання ситуації в регіоні, зокрема шляхом розгортання багатонаціональної миротворчої місії під егідою ООН на окупованому Донбасі", - йдеться в повідомленні.

Окрему увагу також було приділено звільненню українських політичних в'язнів, яких незаконно утримують у Росії.

"Петро Порошенко висловив також стурбованість у зв'язку з критичним погіршенням ситуації з правами людини в тимчасово окупованому Криму", - повідомляє прес-служба президента.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА