Інтерфакс-Україна
19:28 20.06.2018

Глава МЗС Латвії обговорив із Порошенком важливість активної міжнародної кампанії зі звільнення українських політв'язнів у РФ

1 хв читати
Глава МЗС Латвії обговорив із Порошенком важливість активної міжнародної кампанії зі звільнення українських політв'язнів у РФ

Президент України Петро Порошенко і міністр закордонних справ Латвії Едгар Рінкевичс (Edgars Rinkēvičs) під час зустрічі в Києві обговорили перспективи розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі та протидію російському втручанню у вибори в Україні та країнах Європейського Союзу.

Як повідомляє в середу прес-служба президента України, П.Порошенко розповів главі МЗС Латвії про ситуацію на Донбасі, зокрема про продовження обстрілів із використанням важкого озброєння з боку проросійських бойовиків. Потім "було обговорено перспективи розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі".

Сторони також звірили позиції напередодні саміту Україна-ЄС і заходів у рамках липневого саміту НАТО в Брюсселі.

П.Порошенко подякував латвійській стороні за активну підтримку європейської та євроатлантичної інтеграції України.

"Глава зовнішньополітичного відомства Латвії наголосив на важливості активної міжнародної кампанії з метою звільнення українських політв'язнів із російських в'язниць", - зазначено в повідомленні.

Окрему увагу П.Порошенко та Е.Рінкевичс приділили "рішучій протидії російському втручанню в демократичні виборчі процеси в Україні та країнах ЄС".

Також президент України висловив подяку Латвії за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, солідарність і допомогу латвійської сторони у протидії російській агресії, а також за засудження і невизнання незаконної окупації Криму.

П.Порошенко високо оцінив послідовну позицію Латвії про необхідність продовження Європейським Союзом санкцій проти Росії до повного відновлення територіальної цілісності України разом із Кримом.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе: Україна не має права ігнорувати зауваження, викладені у звіті Єврокомісії

Кличко: На наступній сесії Київради планується збільшити фінансування Сил безпеки і оборони ще на 1 млрд грн.

Нардеп Слинько увійшов до фракції "Слуга народу"

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА