20:05 22.06.2018

Клімкін загалом задоволений результатами українсько-угорських консультацій у Закарпатті

2 хв читати
Клімкін загалом задоволений результатами українсько-угорських консультацій у Закарпатті

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що задоволений результатами українсько-угорських консультацій на Закарпатті, а також наголосив на необхідності роботи із підготовки вчителів і методики викладання.

"Ми маємо навчити вчителів, ми повинні змінити методику викладання української мови, оскільки коли дітей приводять до школи і одразу починають говорити про громади, а не починають з ними грати - це не сприяє тому, щоб вони були українцями... Я загалом задоволений сьогоднішніми консультаціями", - сказав П.Клімкін за підсумками українсько-угорських консультацій у Закарпатській області в п'ятницю.

Глава МЗС наголосив, що Україна не виступає проти того, щоб представники угорської меншини під час навчання зберігали свою ідентичність.

"Ми самі зацікавлені в тому, щоб наші громадяни угорського походження на 100% залишалися угорцями. Це дуже важливо для нас, для нашого руху до об'єднаної Європи. Але ми маємо допомогти, заохотити, щоб кожен з них на достатньому рівні знав українську мову", - пояснив П. Клімкін свою позицію.

У п'ятницю ввечері в прес-службі МЗС України повідомили, що українська делегація висловила сподівання, що результатом переговорів у Будапешті буде припинення гальмування українських ініціатив на міжнародній арені.

"Українська делегація висловила сподівання, що за підсумками сьогоднішньої зустрічі Угорщина розблокує діалог Україна - НАТО і проведення саміту в липні і припинить гальмування інших українських ініціатив на міжнародній арені", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, в Береговому (Закарпатська обл.) 22 червня відбулися українсько-угорські консультації з угорської громадою щодо імплементації закону України "Про освіту", в яких узяли участь міністри закордонних справ України та Угорщини П.Клімкін і Петер Сіярто, міністр освіти і науки Україна Л.Гриневич, а також міністр людських ресурсів Угорщини Міклош Кашлер.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Ситуація в Азові буде однією з ключових тем, які українська сторона порушить під час Генасамблеї ООН - Клімкін

Україна не дасть змоги Угорщині роздавати свої паспорти українським громадянам - Клімкін

Клімкін знову заявив, що не залишить без уваги ситуацію з видачею українським громадянам паспортів інших держав

Договірно-правову базу між Україною та РФ буде перероблено, зокрема припинить дію договір щодо Азова - Клімкін

Російські дипломати в Україні працюють на спецслужби РФ, упевнений Клімкін

Пролонгація закону про особливий статус Донбасу можлива в разі прогресу в питанні звільнення політв'язнів

Ідея Росії – фрагментувати Україну, повернувши їй Донбас під виглядом федералізації, вважає Клімкін

Клімкін заявляє про важливість закону про місцеве самоврядування на Донбасі в контексті антиросійських санкцій

Клімкін пропонує ЗМІ та неурядовим організаціям спільно боротися проти російських "фейкових" новин

Питання зустрічі глав МЗС і глав держав "нормандського формату" вирішуватимуть за підсумками переговорів політдиректорів - Клімкін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА