17:30 22.06.2018

Порошенко сподівається, що ВР закріпить у Конституції України курс на інтеграцію в ЄС і НАТО

1 хв читати
Порошенко сподівається, що ВР закріпить у Конституції України курс на інтеграцію в ЄС і НАТО

Президент України Петро Порошенко сподівається, що Верховна Рада підтримає його ініціативу про закріплення в Конституції курсу країни на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

"Я сподіваюся, що як Верховна Рада підтримала цей закон (закон про національну безпеку - ІФ), так само вона підтримає і мої пропозиції щодо закріплення європейської та євроатлантичної інтеграції в Основному законі нашої країни - Конституції", - сказав П.Порошенко під час робочої поїздки в Запорізьку область у п'ятницю.

Глава держави зазначив, що після ухвалення парламентом закону про національну безпеку Україна наблизилася до членства в НАТО, і це буде продемонстровано на саміті альянсу 11-12 липня.

"Цей закон зміцнює наш військовий і оборонний потенціал, посилює цивільний контроль над армією, робить прозорішими фінансові витрати, прозорість військового бюджету. Закон створює нові можливості для військово-технічного співробітництва з нашими країнами-партнерами, зокрема зі США, Канадою, Великою Британією, Францією, країнами Балтії, Польщею, Скандинавією та багатьма іншими", - наголосив П.Порошенко.

На його переконання, в результаті імплементації цього закону країна стане сильнішою, а безпека громадян буде надійнішою.

"Посилюються оборонні можливості нашої держави. Після імплементації цього закону Збройні сили і весь сектор безпеки повної мірою відповідатимуть критеріям членства України в НАТО", - сказав глава держави.

П.Порошенко також нагадав, що членство в НАТО є стратегічним курсом України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп розглядає можливість зупинення постачань американської зброї в Україну до відходу Зеленського з посади - ЗМІ

За прем'єрства Карні підтримка України з боку Канади продовжуватиметься - Мережко

Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган

Європа розуміє необхідність покладатися на власну систему безпеки - нардеп Мережко

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА